Міжнародний Центр Батьківства

Батьківство - це не збіг обставин, а місія життя.

ВАКАНСІЇ

Міжнародний Центр Батьківства запрошує волонтерів!

Вимоги: чоловіки з позитивним досвідом батьківства і бажанням сприяти поширенню ідей, які пропагує МЦБ.

Сфера застосування:

  • Журналіст для висвітлення діяльності МЦБ в вітчизняних та міжнародних ЗМІ;
  • Рерайтер для написання статей і новин на сайт;
  • Організатор і ведучий групи з обміну досвідом між татами;
  • Розглянемо будь-яку іншу Вашу пропозицію.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА МЦБ

Шановні друзі,

Одна з найбільш хвилюючих соціальних тенденцій сучасного суспільства - надзвичайне зростання такого явища, як відсутність батька в житті сім'ї і вихованні своїх дітей.

На жаль, Україна і країни СНД не є винятком. Сьогодні близько 4 млн. дітей в Україні, а це 45% від загальної чисельності дітей у віці до 17 років, живуть у неповних сім'ях, і лягають спати, так і не побачивши свого тата. Близько 300 тис. дітей в Україні і більше 1 млн. в Росії знайшли притулок на вулиці і з них близько 90% при живих батьках. Хочу зазначити, що поряд з фізичною відсутністю, багато дітей страждає від емоційного і духовного відсутності тата. Коли батько не хоче або не здатний будувати відносини «від серця до серця», не цікавиться життям дитини, і поведінка якого, не є прикладом благородства і рицарства.

Важливо відзначити, що проблема деформації основ батьківства не є проблемою однієї країни або народу. Вона інтернаціональна, а в країнах СНД має спільні історичні передумови. Криза чоловіка як батька - одна з основних у визначенні проблем сучасної сім'ї.

Дослідження, проведені в розвинених країнах Європи і США, доводять, що роль батька є унікальною і актуальною протягом усього його життя. Також доводять істину про те, що відсутність батька, в будь-якій формі, в житті дитини призводить до згубних наслідків.

Наприклад:

  • Більше 75% дітей, що виростають в неповній сім'ї, будуть в бідності ще до досягнення ними 11-річного віку, в порівнянні з 20% тих, хто виростає в повній сім'ї;
  • У 5 разів більша ймовірність того, що при досягненні дорослого віку вони будуть бідними;
  • 70% юнаків і дівчат у виправно-виховних установах і тюрмах, які відбувають тривалий термін покарання, виросли в сім'ях без батька;
  • У 2 рази більша ймовірність того, що вони будуть виключені зі школи;
  • Більше проблем з емоційної врівноваженістю і поведінкою;
  • Дівчатка - в 3 рази більша ймовірність вагітності в підлітковому віці;
  • Хлопчики - ймовірність того, що вони будуть безробітними, потраплять до в'язниці, не займатимуться своїми дітьми;
  • Діти отримують низькі бали по тестам і низький середній бал атестата;
  • У 1994 р 50% дітей сказали, що батько був емоційно відсутній;
  • Недавні дослідження - тільки 34% дорослих чоловіків вважають свого батька прикладом.

Дивлячись на невтішні цифри статистики, нам необхідно зрозуміти, що за ними стоїть жива дитина - особистість, якій Бог подарував життя і сім'ю. Тому нам, сучасним чоловікам, важливо задуматися і виконати місію свого життя: щоб наші діти отримали від нашого батьківства, все необхідне для повноцінного розвитку і самореалізації.

Міжнародний Центр Батьківства - це недержавна неприбуткова організація, метою якої є надання позитивного впливу на стан сім'ї в сучасному суспільстві через залучення чоловіків до активного батьківства. І те, що Ви зараз читаєте це звернення, свідчить про те, що Ви не байдужі до своєї сім'ї і її майбутнього. Запрошуємо приєднатися до нас в подоланні проблеми, яка руйнує наше суспільство. Упевнений, що обмін позитивним досвідом буде корисним для всіх.

 

З повагою,

Засновник і Президент МЦБ

Олександр Марченко.

ПОЖЕРТВУВАННЯ

ГО "Міжнародний центр батьківства"

Код ЄДРПОУ 26476094

п/р: UA82 3808 0500 0000 0026 0075 4380 3

АТ "Райффайзен Банк Аваль"

м. Київ, МФО 380805

Призначення платежу: Добровільні пожертвування на статутну діяльність


 Більше про наші проєкти тут: РЕСУРСИ

Історія МЦБ

Міжнародний Центр Батьківства - це недержавна неприбуткова організація, метою якої є здійснення позитивного впливу на стан сім'ї в сучасному суспільстві через залучення чоловіків до активного батьківства.

Центр має унікальний багаторічний досвід роботи з батьками в українських сім'ях. Проведено понад 150 семінарів, слухачами яких стали понад 13.000 чоловіків. Більше 1000 чоловіків пройшли програму «Основи батьківства», що призвело до істотного поліпшення їхнього сімейного життя. Центр виник внаслідок діяльності ініціативної групи під керівництвом Олександра Сергійовича Марченко.

 
 • ВИВЧЕННЯ СВІТОВОГО ДОСВІДУ

  1996 РІК

  У 1996 році Олександр Марченко почав вивчати світовий досвід щодо проблем батьківства, методів виховання і залучення чоловіків до активного батьківства. Також він ініціює «круглі столи» з чоловіками, громадськими діячами з метою вивчення української специфіки цього питання.


  СЕРІЯ СЕМІНАРІВ

  1998 РІК

  У 1998 році Олександр Марченко з групою однодумців почав серію семінарів для чоловіків і їх сімей, на яких обговорювалося питання про роль і відповідальності чоловіка як батька.


  КУРС "ОСНОВИ БАТЬКІВСТВА"

  2001 РІК

  У 2001 році, через зростання інтересу до теми батьківства чоловікам було запропоновано курс «Основи батьківства». Цей курс розроблений для самостійного вивчення з подальшим обговоренням в групі з чоловіками, які побажали виправити або якісно поліпшити свої відносини з дружиною і дітьми.


  РЕЄСТРАЦІЯ МЦБ

  2003 РІК

  2003 рік став наступним кроком у розвитку ініціативи: Міжнародна громадська організація «Міжнародний Центр Батьківства» була зареєстрована в Мін'юсті України (Св. № 2013 від 25 грудня 2003 р).


  ПРОЕКТ "ВЕЛИКА ПРИГОДА"

  2004 РІК

  У 2004 році стартував новий щорічний літній проект для батьків і їх підлітків «Велике Пригода». Це захоплюючий похід на байдарках, де тата і їхні діти розвивають взаємини «від серця до серця», занурюються в атмосферу взаєморозуміння і дружби, дбаючи, один до одного.


  ПОЧАТОК МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

  2005 РІК

  У 2005 році Центр розпочав активну міжнародну діяльність з розвитку руху батьків в Російській Федерації, Республіці Білорусь та Польщі. МЦБ взяв активну участь в проекті «2005 рік - рік сім'ї в Сибіру». Було проведено чотири конференції в великих містах Новосибірськ, Барнаул, Томськ, Кемерово. Також була надана методична допомога Благодійному фонду «Кирила і Мефодія» в Польщі з розвитку батьківської ініціативи «Tato - net». Проведено презентації та робочі зустрічі з державними та громадськими організаціями в Республіці Білорусь.


  ПРОЕКТ "ДЕНЬ БАТЬКА"

  ЖОВТЕНЬ 2006 -2007 РІК

  Жовтень 2006 - 2007 рік. Десята річниця діяльності Центру ознаменувалася початком реалізації великомасштабного проекту: Громадська ініціатива «День Батька». В рамках проекту проведено регіональні форуми за підтримки обласних та міських державних органів самоврядування. Через ЗМІ широкому загалу була представлена пропагується Центром модель хорошого тата. Ініційовано всеукраїнський збір підписів на підтримку введення свята «День Батька» під зверненням до Президента України.


  МОДЕЛЬ "ДОБРИЙ БАТЬКО"

  2008 РІК

  У 2008 році Міжнародним центром батьківства вперше в Україні був проведений всеукраїнський громадський Форум "Важливість ролі батька в сім'ї та суспільстві". Понад 500 делегатів форуму з числа представників міністерств, державних служб, громадських та релігійних об'єднань обговорили виклики і можливості у подоланні кризи відсутності батька в сім'ї. Міжнародним центром батьківства був представлений досвід роботи з чоловіками-батьками в Україні та запропонована для популяризації  модель "Доброго батька".


  ДЕНЬ БАТЬКА В УКРАЇНІ

  2019 РІК

  У травні 2019 року Громадська ініціатива з встановлення офіційного світкування Дня батька в Україні досягла своєї мети. Президентом Україні був підписаний Указ про щорічне відзначення Дня батька у третю неділю червня. Міжнародний центр батьківства 13 років працював над популяризацією святкування цього дня в Україні і відстоював таку необхідність на державному рівні.

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20