Міжнародний Центр Батьківства

Не будьте батьком, який пожинає наслідки

Нещодавно, разом з дружиною ми присвятили вечір тому, щоб згадати все добре, що відбулось у нас впродовж року, що минає.

Звичайно, ми згадали і дещо про що нам слід було б подбати краще. Загалом ми зробили певну ревізію прожитого року. Але я хочу розповісти вам про тата, який зараз бореться з наслідками своїх вчинків і рішень, які він допустив у минулому році.

Підступні таємниці

 

Я буду називати його Сергій. Сьогодні стан його сімейного життя різко відрізняється від того, яким він був рік тому, і все це через його власні помилки. Він пішов по слизькому шляху і почав робити неприпустимі речі, які дуже швидко стали для нього цілком звичними. Сергій вів подвійне егоїстичне життя, яке, по суті, було зрадою по відношенню до його дружини і дітей.

Як бути чоловікові-батькові, який вважає, що через своє таємне подвійне життя він стоїть перед загрозою втратити все, чим він найбільше цінує? Він втратив роботу і його шлюб в серйозній кризі. Дружина Сергія каже, що вона ніколи більше не зможе довіряти йому. Його діти намагаються зрозуміти те, що відбувається, але багатьох речей вже не відновити.

Так, я не згадав, що конкретно зробив Сергій. Можливо ви і самі здогадались, і, можливо, ви маєте рацію, суть не в цьому. Я більше думаю про Вас, того, хто зараз читає ці рядки...

Чи є у Вас секрети, які можуть радикально змінити ваше життя, якщо вони виявляться? Чи є у вас звички і відносини, які не відповідають Вашому положенню чоловіка і батька? Чи є у Вас компроміси в тому, про що Ви знаєте, що так не має бути? Вважайте, що це перевірка Вашої цілісності в кінці року.

Як відновити втрачену довіру?

 

Що ще можна сказати про Сергія, зараз він здійснює кроки, щоб виправити становище яке склалося. Він регулярно зустрічатися з іншими чоловіками, які готові казати йому правду, підбадьорити і підтримати його в рішенні повернутися до відповідального життя. У своєму відчайдушному положенні, в такій дружбі він знаходить віру і наснагу, які допомагають йому просто робити кожен день необхідні кроки для відновлення своєї сім'ї.

Для Сергія ця криза стала поштовхом до того, щоб прийти до тями. Я не знаю, що переживає більшість з вас, тих, хто читає це, і я не знаю чи є що-небудь у Вашому житті подібне до того, що переживає зараз Сергій. Я не знаю, які у вас конкретні проблеми і питання. Але я сподіваюся, що Ви сприймете це як дружню пораду, щоб почати досліджувати себе і своє життя на предмет цілісності.

Якщо будь-яка сторона вашого життя знаходиться зараз «в тіні», будь то нечесність в грошах, або безвідповідальні звички, або щось ще... будь ласка, зробіть що-небудь прямо зараз, щоб змінити наявний стан речей.

Зверніться до інших чоловіків, яким Ви можете довіряти в тому, що вони здатні допомогти Вам і дати слушну пораду. Якщо ви не знаєте таких чоловіків серед своїх однолітків, зверніться до того, хто вже прожив більше за Вас і зберіг сім'ю. Нарешті, Ви можете написати нам, щоб взяти участь у зустрічах однієї з груп де чоловіки-батьки обмінюються досвідом і перевіряють себе, проходячи нашу програму «Основи батьківства».

Переконайтеся, що Ви починаєте цей рік з рішучістю бути дійсно тим чоловіком і батьком, якого так потребує Ваша сім'я.

План дій для тата:

  • підведіть підсумки року щодо свого батьківства, подумайте, що Ви можете поліпшити як тато? Підійдіть до цього з усією серйозністю і попросіть дружину оцінити резюме Вашого батьківства за прожитий рік;

  • чи є серед ваших друзів інший тато з яким Ви можете поговорити про що завгодно, і хто може задавати Вам незручні питання? Якщо немає, обов'язково побудуйте такі відносини; 

  • у Вас є син-підліток? Дайте йому дозвіл запитати Вас про що завгодно в обмін на таке саме право по відношенню до нього;

  • "Якщо Ви не рухаєтеся вперед - Ви йдете назад". Починаючи з цього моменту, робіть кожен день щось для виправлення тієї області вашого життя де Ви проявили слабкість або вразливість.

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20