Міжнародний Центр Батьківства

Щоб бути кращим татом - подбайте про себе

Мужское здоровье

Цими роздумами поділився чоловік - батько, якому зараз 57 років. І ми впевнені, що поради, якими ділиться співробітник Національного Центру Батьківства (США) Кері Кейсі, будуть дуже корисні не тільки зрілим, але і молодим татам.
За кілька днів до Дня подяки, я переніс невелику хірургічну операцію, яка тривала слідом за оглядом, рекомендованим чоловікам мого віку. Я дуже радий, що все обернулося хорошими новинами, оскільки проблема була усунена на самому ранньому етапі.
 
Але це дійсно змусило мене замислитися, і, можливо, вам дуже потрібно це прочитати. Я знаю багатьох людей, які не почули хороших новин після планового медичного обстеження, після чого їхнє життя і життя їхньої сім'ї назавжди змінилися. Школа, що ми, чоловіки, любимо хизуватися своєю зневагою до медичних оглядів, поки не трапиться трагедія. Мій брат судово-медичний експерт, так що він дивиться на здоров'я під іншим кутом зору. Але він також підтвердив, що багато хлопців не заморочуються з медоглядами.
 
Я читав одну статтю, під назвою «Занадто жорсткий, щоб захворіти» в якій ставиться питання про те, чому люди не хочуть йти до лікаря. Автор статті описує одну людину, який пишається тим, що він не йде до лікаря. Він веде активний спосіб життя і стежить за тим, щоб правильно харчуватися, загалом робить все необхідне, щоб підтримувати своє здоров'я в належному стані. Так що він не бачить необхідності звертатися за допомогою до лікарів.
 
Кожному своє, я вважаю. Але для мене і моєї сім'ї важливо, щоб я був поруч з ними довгий час. Мені 57, і у мене є лікар, який відстежує майже всі процеси, що відбуваються в моєму тілі. Більше, ніж будь-коли, я усвідомлюю, що час мого перебування на землі обмежений. Можливості насолоджуватися моїми дітьми і внуками та впливати на їхнє життя, буквально пораховані на пальцях.
 
Для вас, двадцяти і тридцяти літніх, молодих татусів, такі думки можуть здаватись далекими від дійсності і аж ніяк не актуальними. Але повірте мені, ви будете на моєму місці набагато раніше, ніж ви думаєте. Дуже скоро ви почнете смакувати кожну хвилину, проведену з вашою родиною, цінуючи першою-ліпшою нагодою для спілкування зі своїми дітьми.
 
А справа лише в тому, щоб ви прийняли рішення, яке вплине на все ваше життя, прямо зараз, не чекаючи мого віку. І це стосується багатьох сфер життя, так само включаючи ваше здоров'я.
 
Таким чином, незалежно від вашого віку, я закликаю вас, почати робити те, що ви знаєте, що потрібно робити. Проходьте щорічне медичне обстеження, і при необхідності робіть запропоновані вам процедури. Внесіть необхідні зміни в ваш раціон. Будьте активні. Висипайтеся рівно стільки, скільки цього потребує ваш організм. Не нехтуйте відпусткою і вихідними, щоб відключатися від робочого режиму і викликаного ним стресу. Подбайте про свій організм, і ваша сім'я буде тільки вдячна вам за це. І коли-небудь... коли вам буде... 57-років, ви згадаєте мої поради з вдячністю.
 
Ще два слова від мого брата: «Профілактика - краще лікування!»

План дій для тата, який опікується своїм здоров'ям:

  • якщо ви все-таки вирішили внести зміни у ваш спосіб життя в зв'язку зі здоров'ям, постарайтеся залучити до цього всю сім'ю, вони допоможуть дисциплінувати вас, щоб ви не відступили від прийнятого рішення. За компанію і вашій дружині теж буде набагато легше внести необхідні зміни в свій спосіб життя;
  • забронюйте пару годин в ці вихідні для активного відпочинку всією сім'єю. (Залучіть дітей до планування вашої вилазки);
  • проведіть мозковий штурм з сім'єю про додавання нових традицій, або заміні старих, в святкуванні Нового року з тим, щоб це принесло велику користь кожному;
  • поцікавтеся у вашої дружини або близького друга: «Як їм здається, в якому стані перебуває ваше здоров'я?» Якщо ви почуєте у відповідь те, що зажадає запису на прийом до лікаря для давно назрілої перевірки. Зробіть це негайно, без зволікань!;
  • зробіть серйозні кроки до того, щоб бути кращим батьком і чоловіком. Обов'язково поцікавтеся у своїх домашніх про те, як ви справляєтеся з усім цим зараз.

Подбайте про поліпшення відносин з домашніми, зниження стресу і зміцнення вашого здоров'я, щоб продовжувати насолоджуватися тим, що ви так цінуєте.

Будьте здорові!

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20