Міжнародний Центр Батьківства

Добрий батько, яким він є?

Міжнародний центр батьківства

На питання — «яким є добрий батько?», одразу не так просто надати відповідь. У Міжнародному Центрі Батьківства спробували відтворити модель «Доброго батька» у декількох твердженнях, які б охоплювали основні сфери сімейного життя чоловіка та його ролі у вихованні дітей.

Життя

Чоловік стає батьком з моменту зачаття його дитини. Саме в цей момент він набуває нового статусу, батьківські права і обов’язки по відношенню до своєї дитини та її матері. З моменту зачаття дитини, «Добрий батько» — відповідальний за збереження її ЖИТТЯ.

Добрий батько

Виховання

Найкращим для повноцінного розвитку дитини та загалом для сім’ї, є батьківський тандем чоловіка і жінки. Батько і мати мають бути єдиною батьківською командою. Чоловік, залучений у ВИХОВАННЯ та догляд за дитиною на рівні з її матір’ю, це — «Добрий батько».

Добрий батько

Час

Сім’я з дітьми потребує батька, а не лише годувальника. Рівною мірою, на чоловіка покладено відповідальність за психологічне благополуччя родини, а не лише за її матеріальний стан. Чоловік, який забезпечуючи родину матеріально береже ЧАС для сім’ї, — це «Добрий батько».

Добрий батько

Цінності

Чоловік, як батько, не обмежується хатньою роботою, задоволенням психологічних потреб сім’ї та її матеріальним забезпеченням. Від батька очікується, щоб він був прикладом гідним наслідування. «Добрий батько» — передає духовні ЦІННОСТІ своїм дітям через власний приклад.

Добрий батько

ПОЖЕРТВУВАННЯ

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20