ТОП забавних проєктів для татусів - 2020

 Міжнародний центр батьківства

У 2020 році Міжнародний Центр Батьківства у співпраці з партнерами та за підтримки органів місцевого врядування реалізував більше двох десятків забавних проєктів для татусів з дітьми.

Святкові заходи з нагоди Дня Батька

Міжнародний центр батьківства

У чотирьох містах (Київ, Луцьк, Харків, Херсон) пройшли великі святкування з відзначення Дня Батька. Татусі з дітьми змагались на каное, перетягували кросовер на швидкість, майстрували вироби з деревини, дізнавались більше один про одного завдяки спеціальному опитувальнику та приймали участь у різноманітних веселих конкурсах.

Міжнародний центр батьківства 

У 12 містах для чоловіків влаштували флешмоби з призами та привітаннями з Днем Батька. Чоловікам дарували сувеніри, безкоштовний доступ до онлайн-ресурсів для батька та роздавали листівки всім охочим привітати свого батька зі святом.

Туристичні, творчі та спортивні проєкти для татусів з дітьми

Влітку пройшло три туристичні походи для татусів з дітьми...

Велика пригода на річці Ворскла

Міжнародний центр батьківства

Сім татусів та чотирнадцять дітлахів від 9 до 14 років - мали можливість насолодитися красою пейзажів, приготувати собі їжу на вогнищі, переночувати в наметах у лісі, зайнятися спортом і, звичайно ж, поспілкуватися один з одним, щоб стати ближче.

Велика пригода на річці Псел

Міжнародний центр батьківства

Дев'ятеро чоловіків-батьків за підтримки чотирьох жінок-матерів, взявши з собою двадцять дітей, рушили у триденний перехід вздовж річки Псел. Серед дітей були випускники сиротинців, які проходять адаптацію до самостійного життя.

Тато-вікенд у Карпатах

Міжнародний центр батьківства 

Десятеро татусів і дванадцятеро дітей з Дніпра, Луцька та Володимир-Волинська відправились у Карпатські гори на триденний тато-вікенд.

А ще для чоловіків та їхніх дітей влаштували три таткові майстерні та розваги у кегельбан...

Таткова майстерня у Вишгороді

Міжнародний центр батьківства

Татусі разом з дітьми виїхали до лісу щоб разом змайструвати шпаківні для довгоочікуваних весняних птахів.

Таткова майстерня на Вигурівщині (Київ)

Міжнародний центр батьківства 

В рамках міського заходу для сімей, було організовано Таткову майстерню де всі бажаючи отримали можливість долучитись до виготовлення годівничок для птахів з деревини.

Тато-вікенд у Кропивницькому

Міжнародний центр батьківства

Зібратись кампанією чоловіків щоб провести разом зі своїми дітьми гарний час не вимагає особливих зусиль, але запам'ятовується на довго та сприяє поглибленню взаємин батька з дітьми.

Долучайтесь до наших проєктів та підтримуйте діяльність з популяризації відповідального батьківства!

ПОЖЕРТВУВАННЯ

We are ready to answer your questions.
We are in touch:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20