Освітні програми, як ключовий компонент “Національної сімейної стратегії”

Понад 200 делегатів об’єднав навколо теми захисту та зміцнення інституту сім’ї, перший Київський обласний Форум сім’ї, який проходив 18 грудня 2018 року у великій конференц-залі Національної Академії Наук України в м. Києві.

 

Захід був ініційований громадою Київської області, під проводом Тетяни Ситниченко, підтриманий Київською обласною облдержадміністрацією та Міністерством освіти і науки України в особі Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями. Головою Форуму виступила депутат Боярської міської ради - Виборна Зоя Анатоліївна.

Вітання від поважних осіб

Розпочавши Форум з виконання Державного Гімну України під проводом камерного міжконфесійного хору “Dominus”, учасники активно включились в обговорення нагальних питань і викликів, які постають перед сучасною українською сім’єю. З духовними настановами і побажанням плідної праці до учасників Форуму звернувся Паночко Михайло Степанович — президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської.

Від виконавчої влади, до присутніх звернувся профільний Заступник Голови Київської ОДА, Кучер В’ячеслав Анатолійович. Він зауважив на активній підтримці даного заходу з боку особисто Голови КОДА Терещука Олександра Дмитровича, яка виявилась у розпорядженні наданому Департаменту освіти і науки; Службі у справах дітей та сім’ї; Управлінню молодіжної політики та національно-патріотичного виховання; Управлінню культури, національностей та релігій, щодо залучення до роботи на Форумі їхніх представників з районів Київської області.
Про геополітичні виклики, на перетині котрих опинилась українська родина, зауважив народний депутат України чинного скликання, Голова депутатськоїміжфракційної групи “За духовність, моральність та здоров'я України” - Павло Унгурян.

Освітні програми

Голова організаційного комітету “Всеукраїнського Форуму сім’ї” Адріан Буковинський, представив “Національну сімейну стратегію”, головним компонентом якої стали освітні програми для роботи з шкільною молоддю. Так само він зауважив на програмі “Основи сім’ї”, схваленої МОН України для викладання учням старшої школи, автором якої він став особисто. Доктор педагогічних наук, професор Університету менеджменту освіти НАПН України, Ірина Сіданіч, представила ряд підручників та програм з духовно-морального виховання, в яких змістовно розкривається тема сім’ї, починаючі з програм для дошкільних закладів освіти і продовжуючі молодшою, середньою та старшою школою.

Не залишилась поза увагою і освіта дорослих. Виконавчий директор “Міжнародного Центру Батьківства”, Сергій Цвєтков, представив 8-тижневий курс для чоловіків-батьків за робочим програмою “Основи батьківства”, яка передбачає щоденне виконання практичних вправ з робочого зошиту та одну 1,5-годинну зустріч на тиждень у невеликій групі татів для обміну досвідом і обговорення тем курсу.

підсумки Форуму

Підсумковим документом Київського обласного Форуму сім’ї стала Резолюція, яку одноголосно прийняли його делегати. Серед іншого, одним з пунктів Резолюції міститься рішення щодо проведення у 2019 році подібних форумів по всіх районах Київської області, з метою створення робочих груп і координації зусиль між державним сектором і громадськістю для практичної реалізації положень “Національної сімейної стратегії” на місцях. Приємним бонусом для всіх учасників стала святкова лотерея з цінними призами наданими меценатом Форуму - Мартиновим Андрієм Миколайовичем.

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20