Центр сім'ї та відповідального батьківства в Херсоні

Центр сім'ї та відповідального батьківства

4 жовтня 2020 року в Херсоні на "IV ярмарку успіху і досягнень" презентували відкриття Центру сім'ї та відповідального батьківства.

Відкриття Центру відбулось завдяки співпраці місцевої влади та ГО "ДРЕВО" Об'єднання багатодітних родин". Центр створено, щоб допомагати батькам розвивати і підвищувати рівень свого виховного потенціалу, а молоді підготуватись до подружнього життя і сформувати відповідальне ставлення до шлюбу, батьківства, материнства та дітонародження

Міжнародний Центр Батьківства вітає своїх колег та давніх друзів Андрія та Олену Щербакових, керівників ГО "ДРЕВО", а тепер і Центру сім'ї та відповідального батьківства з цим досягненням!

І вже традиційно, на презентації проекту не обійшлося без наших фірмових цікавинок для чоловіків з дітьми, Таткової майстерні та Тет-а-тет кафе з татом.

"Центр сім'ї та відповідального батьківства" знаходиться за адресою: вул. Перекопська 158. У зв'язку з карантинними обмеженнями запис на зустрічі відбувається за попереднім записом по телефону: +380966533880

Фоторепортаж з презентації проекту: Центр сім'ї та відповідального батьківства в Херсоні

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20