Події та заходи за друге півріччя 2021

Події та заходи за друге півріччя 2021 року 

За друге півріччя 2021 року, до програм та заходів Міжнародного Центру Батьківства долучилося більше 2000 українців.

Таткова майстерня для хлопчиків 6-11 рр.

Міжнародний центр батьківства

18 вересня, в м. Києві запрацював спільний проєкт Міжнародного Центру Батьківства та ГО “ВКПЦ “Нове життя”, “Таткова майстерня” для хлопчиків 6-11 років, що виховуються без батька та з родин у складних життєвих обставинах.

На регулярних зустрічах, що відбуваються 2 рази на місяць, хлопці під проводом дорослих чоловіків-майстрів, виготовляють різні поробки, набуваючи в такий спосіб корисні навички та позитивний досвід спілкування у чоловічій компанії.

Вуличні заходи для батьків з дітьми

Міжнародний центр батьківства

Впродовж Липня — Жовтня активісти Центру провели 8-м вуличних заходів для батьків з дітьми, які відвідало біля 1500 учасників.

Різноманітні фестивалі, туристичні подорожі і тато-вікенди були зосередженні на піднесені важливості активної, позитивної та відповідальної залученості батька в життя і виховання дитини.

Семінари для батьків

Міжнародний центр батьківства

У другому півріччі наші тренери провели для 175 батьків 10-ть семінарів-тренінгів присвячених важливості ролі батька в житті та вихованні дітей.

На наших семінарах чоловіки отримують практичні інструменти для оцінки власної батьківської практики, які допомагають їм побачити свої досягнення і прогалини у піклуванні про дітей.

Курс для чоловіків “Основи батьківства”

Міжнародний центр батьківства

За літньо-осінній період до 3-х груп з розвитку батьківських якостей і навичок приєдналось 24-ри татуся, щоб стати кращими батьками для своїх дітей через.

Проходження практичного курсу “Основи батьківства”, це найкращий спосіб поглибленого занурення в аналіз та покращення взаємин зі своїми дітьми та взаємодії з дружиною в процесі їхнього виховання.

Розвиток місцевих громад

Міжнародний центр батьківства

На 2-х презентаціях для понад 100 активістів місцевих громад, були представлені ресурси, які пропонує Міжнародний Центр батьківства для роботи з чоловіками-батьками.

Ми переконані, що місцеві громади можуть і мають надавати необхідну підтримку чоловікам для розвитку їхнього потенціалу відповідального батьківства.

Події та заходи за перше півріччя 2021 року: https://uafathers.com/news/64

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20