Міжнародний Центр Батьківства

Громадські ініціативи

Від початку свого заснування Міжнародний центр батьківства керується принципами партнерства.

У взаємодії з державними органами влади на центральному та місцевому рівнях, громадськими організаціями та релігійними громадами ми працюємо для оздоровлення і зміцнення української сім’ї через розвиток потенціалу чоловіків до відповідального батьківства. 

Громадська ініціатива “День Батька”

Найвідомішою ініціативою нашої організації стала Громадська ініціатива з встановлення святкування Дня батька в Україні на офіційному рівні.

Ініціатива стартувала у жовтні 2006 року і тривала 13 років до моменту досягнення своєї мети, коли Президент України 18 травня 2019 року підписав Указ про щорічне святкування Дня батька у третю неділю червня.

Всеукраїнський форум “Важливість ролі батька в сім'ї та суспільстві”

18 вересня 2008 року, громадський форум “Важливість ролі батька в сім'ї та суспільстві” організований Міжнародним центом батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, став першим в історії України заходом на якому питання про важливість ролі батька було піднято і обговорено на офіційному рівні в широкому колі з понад 500 делегатів-представників центральних органів державної влади, громадських організацій та релігійних громад.

Головним завданням форуму стало громадське обговорення проблеми сучасного розуміння ролі батька в сім'ї та суспільстві, ознайомлення із передовим досвідом відповідального батьківства, пошук шляхів з подолання кризи чоловіка як батька та визначення моделі "Доброго батька".

Розвиток активістів в місцевих громадах

З 2008 по 2018 рік в рамках виконання 10-річної стратегії з популяризації моделі “Доброго батька” і навчання чоловіків-батьків засадам відповідального батьківства ми активно працювали над розвитком мережі активістів в місцевих громадах. З числа чоловіків-батьків, які долучалися до проходження наших програм та заходів, ми навчили і забезпечили консультативний супровід для волонтерських команд з 20 міст України.

Ці волонтерські осередки стали дієвим інструментом громадянського суспільства у взаємодії з місцевими органами влади у популяризації моделі “Доброго батька” і розвитку потенціалу чоловіків до відповідального батьківства.

Круглі столи в місцевих громадах

У грудні 2017 року нами була прийнята стратегія діяльності на 2018-2028 рр. Головним пріоритетом залишився розвиток місцевих волонтерських осередків та визначені пріоритети у підготовці активістів для роботи з чоловіками-батьками.

Для актуалізації потреби в роботі з чоловіками-батьками, організовується робота круглих столів де ми пропонуємо Програму, яка містить практичні пропозиції з розвитку потенціалу чоловіків до відповідального батьківства на рівні місцевих громад.

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20