В Запоріжжі пройшов круглий стіл

16 березня 2018 року ГО "Міжнародний Центр Батьківства" спільно з Управлінням по роботі з молоддю і сім'єю департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради, був проведений круглий стіл за темою: "Відсутність ролі батька: наслідки та шляхи подолання".


В роботі круглого столу прийняли участь представники громадських організацій і державних служб, які працюють з батьками та дітьми в м. Запоріжжя. За підсумками роботи круглого столу, учасниками одноголосно було прийнято Резолюцію.


РЕЗОЛЮЦІЯ
Круглого столу
«Відсутність ролі батька: наслідки та шляхи подолання»


16 березня 2018 року, м. Запоріжжя


Учасники Круглого столу «Відсутність ролі батька: наслідки та шляхи подолання» – представники державних служб та установ, громадських організацій, релігійних громад, ЗМІ, ділових кіл та спорту, обговоривши актуальні проблеми пов’язані з фізичною та емоційною відсутністю батька в житті родини і вихованні дітей, вирішили:


  • Створити робочу групу для розробки плану на період 2018-2022 рр. з реалізації спільних програм, проектів та заходів.
  • Розробити спільні програми, проекти та заходи спрямовані на залучення чоловіків до руху за відповідальне батьківство, розвитку батьківських якостей та навичок.
  • Активізувати інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо важливості ролі батька в родинному житті і вихованні дітей серед мешканців міста Запоріжжя, клієнтів, партнерів та членів своїх організацій.
  • Розробити критерії для номінантів та подати пропозицію на впровадження премії Запорізького Міського Голови - «Справжній батько».
  • Долучитись до святкування «Дня батька» у третю неділю вересня 2018 року.
  • Підтримати підписання Указу Президента України «Про День батька» відповідно до Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Сімейна політика України - цілі та завдання» (схваленої Постановою Верховної Ради України від 8 грудня 2015 року № 854-VIII) та Указу Президента України «Про День батька», який було схвалено урядом України та направлено на розгляд Президентові України (лист Кабінету Міністрів від 04.10.2013 № 12561/0/2-13).
  • Для популяризації образу відповідального батька, прийняти за основу модель «Справжнього батька», яка полягає в наступних твердженнях:

«Справжній батько» — відповідальний за збереження життя дитини з моменту її зачаття.
«Справжній батько» — залучений до виховання своїх дітей разом із дружиною.
«Справжній батько» — забезпечує родину матеріально, зберігаючи час для сім’ї.
«Справжній батько» — передає морально-духовні цінності нащадкам через особистий приклад.


Учасники круглого столу декларують свою готовність до активної і системної співпраці з органами влади всіх рівнів, громадськими організаціями та релігійними громадами, ЗМІ, представниками ділових кіл та спорту, всіма, хто бажає зробити свій внесок у розбудову культури відповідального батьківства серед чоловіків запорізької громади.

Закликаємо всіх небайдужих до конструктивного діалогу заради щасливого і повноцінного життя дітей і сімей сьогодні, та кращого майбутнього для всієї громади Запоріжжя.


За дорученням учасників круглого столу,

Представники оргкомітету круглого столу

Начальник відділу по роботі з сім’єю управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Міскєєва Я.Б.

Виконавчий директор ГО «Міжнародний Центр Батьківства», Цветков С.В.