РЕСУРСИ

Міжнародного Центру Батьківства

Таткова майстерня

Таткова майстерня надає креативний простір для хлопчиків молодшого шкільного віку, де вони можуть утверджуватись в мужності й підвищувати власну самооцінку, вправляючись у виготовленні своїми руками корисних виробів за мудрого наставництва дорослих чоловіків-майстрів.
ДЕТАЛЬНІШЕ

БУБАЯК. Книжка для батька

У книжці запропоновано практичні поради на підставі міжнародних і вітчизняних досліджень, поєднаних із двадцятирічним досвідом роботи Міжнародного центру батьківства в Україні.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Чат-бот для батька

Бот для чоловіка, який прагне вдосконалюватись, щоб бути кращим татом для своїх дітей. Підписуючись на цей бот ви отримуєте безкоштовний доступ до тестів з оцінювання своєї батьківської практики та рекомендацій щодо її вдосконалення.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Онлайн ресурси для батька

У межах проєкту «Батько 24/7» Міжнародним Центром Батьківства створюються онлайн ресурси для татів. Нижче подається перелік з активними лінками на адреси ресурсів для батька у Мережі.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Наліпки для привітань з Днем Батька

Щоб привітати свого тата, або іншого чоловіка-батька з Днем Батька, чи-то просто виказати йому свою підтримку та повагу, скористайтесь пакетами наліпок для Viber та Telegram.
ДЕТАЛЬНІШЕ

53 запитання до батька

Збірка питань для дискусій з батькамиЗбірка питань для дискусій з батьками містить 53 запитання розподілених на десять смислових тем, які дуже зручно використовувати для проведення дискусій з чоловіками-батьками
ДЕТАЛЬНІШЕ

Модель “Доброго батька”

Добрий батько, яким він є? Одразу, на це питання не так просто надати відповідь. Модель “Доброго батька” покликана надати чітку та змістовну відповідь на це питання.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Програма з розвитку потенціалу чоловіків до відповідального батьківства

Метою Програми є розвиток потенціалу чоловіків до відповідального батьківства на рівні місцевих громад, підвищення престижу ролі чоловіка, як батька, стимулювання саморозвитку та самозабезпечення сім’ї, надання адресної соціальної допомоги, поєднання зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів...
ДЕТАЛЬНІШЕ

Курс для чоловіків "Основи батьківства"

Починаючи з 2001 року за курсом “Основи батьківства” в Україні пройшло понад 1000 чоловіків. За цей час ми переконалися, що він допомагає чоловікам досягати найкращого результату в їхньому батьківстві.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Навчальні програми

Починаючи з 2001 року за курсом “Основи батьківства” пройшли навчання понад 1000 чоловіків в Україні.Ми переконалися, що цей Курс допомагає чоловікам-батькам досягати найкращого результату в їхньому батьківстві.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Громадські ініціативи

У взаємодії з державними органами влади на центральному та місцевому рівнях, громадськими організаціями та релігійними громадами ми працюємо для оздоровлення і зміцнення української сім’ї через розвиток потенціалу чоловіків до відповідального батьківства.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Велика пригода

Туристична подорож татусів з дітьми-підлітками допомагає руйнувати бар'єри у взаєминах, які часто виникають між батьками і дітьми на тлі підліткової кризи. Це незабутній час, який батьки і діти будуть згадувати все своє життя!На що слід звернути увагу при організації Великої пригоди?
ДЕТАЛЬНІШЕ

Тато-вікенд

Головна особливість тато-вікенду полягає в тому, що декілька чоловіків, без дружин, збираються разом, щоб провести весело і корисно час зі своїми дітьми. Такі заходи можуть бути різного формату і тривалості, від половини вихідного дня до повноцінного дводенного вікенду з ночівлею на виїзді.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Святкуй День Батька

Вперше День Батька відзначили 19 червня 1910 року у США. Згодом цей день набув статусу національного свята не тільки у Сполучених Штатах Америки (з 1966 року) але і в багатьох країнах світу де декларується повага до сім`ї і батьківства, як її складової.Про необхідність відзначення Дня Батька в Укр...
ДЕТАЛЬНІШЕ