Міжнародний Центр Батьківства

Чи можна змушувати дітей робити домашнє завдання?

Міжнародний центр батьківства

Чому дитина не хоче робити домашнє завдання? Відповідей на це запитання може бути безліч. Можливо, дитина не може осилити об’єм інформації, або їй не подобається цей предмет. Чи може батьки сильно тиснуть на дитину і змушують її весь день сидіти і робити домашнє завдання. Інколи дитина просто не може зібратися думками, її щось турбує і вся її увага зосереджена не на виконанні «домашки».

Продовжити

Назви батька в українській мові ХVІІ – ХVІІІ ст.

Назви батька в українській мові ХVІІ – ХVІІІ ст  

10 листопада 2021 року в столиці Молдови, Кишиневі, на Мiжнародному науковому симпозіумі пам’яті академіка Костянтина Поповича, представили дослідження назв на позначення рідного батька в українській мові кінця ХVІІ – початку ХVІІІ ст.

Продовжити

Чому я організовую Тато-вікенди для однокласників мого сина?

Чому я організовую Тато-вікенди для однокласників мого сина?

Сьогодні Міжнародний центр батьківства взяв невелике інтерв’ю в одного з наших волонтерів, звичайного українського тата, Віталія Маньковського, який є автором доволі незвичайної та захоплюючої ідеї. Чоловік вирішив власноруч зайнятися організацією спеціального заходу під назвою «Тато-вікенд» для свого сина, його однокласників та їхніх тат.

Продовжити

Hearty - український додаток, що допомагає батькам проводити більше якісного часу з дітьми  і покращувати стосунки з ними

Мобільний додаток Hearty

Сучасний світ є дуже швидким, сповненим стресу та великих навантажень. Він змушує батьків витрачати багато часу та енергії на роботу і буденні домашні клопоти. Як наслідок, ресурсів на спілкування та якісний розвиток стосунків із дітьми майже не залишається.

Продовжити

Олег Скрипка: «Синів треба виховувати воїнами – лицарями»

Інтерв'ю з батьком

Батько чотирьох дітей. Музикант, фронтмен гурту ВВ, з 2004 року засновник і режисер-постановник етнічного фестивалю «Країна мрій», засновник фестивалю сучасної української рок-музики – «Рок-Січ», розповів про родину, виховання дітей та сімейні цінності.

Продовжити

Чоловіки з перцем!

Міжнародний центр батьківства 

6 листопада у Луцьку представники ГО "Міжнародний Центр Батьківства" оригінально відсвяткували Всесвітній День Чоловіків.

Продовжити

Вплив розлучення та батьківських конфліктів на відносини дітей з батьком та матір'ю

Якість стосунків дітей з батьками після розлучення

Іспанські вчені провели дослідження зв'язків між розлученням батьків та якістю відносин між батьками та дітьми. Для цього вчені проаналізували довіру, спілкування та відчуження у відносинах батько-дитина та мати-дитина у вибірці з 1078 молодих іспанців з розлучених та нерозлучених сімей.

Продовжити

Європа як образ конкурента, що переміг у боротьбі за батьківську любов

Міжнародний центр батьківства

На відміну від західноєвропейських держав, в Україні, серед різного роду пацієнтів з типовими розладами, виокремлюється специфічна категорія пацієнтів, з якою напевне рідко зустрічаються наші колеги в Європі – це сироти та соціальні сироти, особливою категорією з яких є діти трудових мігрантів.

Продовжити

Дослідження: сучасні батьки не вміють грати зі своїми дітьми

Міжнародний центр батьківства

Група російських вчених провела емпіричне дослідження уявлень дітей старшого дошкільного віку про своїх батьків. Результати виявились цікавими, про них варто знати батькам дошкільнят.

Продовжити

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20