Міжнародний Центр Батьківства

Стати героєм для своєї дитини

Павло Сільковський

Щоб стати героєм для своєї дитини не обов‘язково вдаватись до якихось надзвичайних вчинків або витрачати великі гроші. В цьому переконався на власному досвіді Павло Сільковський, батько трьох синів і двох доньок.

Продовжити

Рекомендації батькам підлітків залежних від онлайн-ігор

Рекомендації батькам

У сучасному світі термін «комп'ютерні ігри» став все частіше звучати не тільки серед дітей і молоді, а й у багатьох дослідженнях, а також у засобах масової інформації, оскільки ігри стали не тільки розважальною діяльністю, а й великою проблемою у всіх сферах життєдіяльності людини .

Продовжити

Постразводний батько: «поразка у правах»

Право батька на спілкування з дитиною після разводу 

Ключовим елементом правового механізму дискримінації батька, враховуючи високий відсоток розірвань шлюбу в нашій країні сьогодні (зауважимо, які ініціюються в переважній більшості випадків зовсім не чоловіками), є правозастосовна практика, що склалася у визначенні місця проживання дитини при роздільному проживанні батьків.

Продовжити

Звідки беруться серійні вбивці?

Феномен виховання особистості злочинця

Центральним питанням робіт кримінологів, криміналістів, психологів, психіатрів, соціологів та педагогів виступає дискусія про співвідношення значення спадковості і виховання у формуванні особистості потенційного злочинця.

Продовжити

Батько навчить, а мати приголубить

Уявлення українських студентів про кровних родичів 

Нещодавно опублікували результати психолінгвістичного експерименту, який відображає уявлення українських студентів про найближчих кровних родичів в українській мовній картині світу.

Продовжити

Вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми

Міжнародний центр батьківства

Досліджуючи негативний вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми, іноземні вчені дійшли до неочікуваного висновку: дорослих має менше турбувати, скільки часу діти проводять зі смартфонами та комп’ютерами, і більше, скільки вони самі витрачають на електронні пристрої.

Продовжити

Сім переваг дітей, чий батько активно залучений до їхнього виховання

Роль батька у вихованні дитини

Не лише мама, але й тато, впливає на життя, розвиток характеру дитини, а також на її вподобання, смаки. Любов та опіка татусів формують із малечі дорослих, впевнених у собі людей, які відчувають захист.

Продовжити

Виховна некомпетентність батька має прямий взаємозв'язок з любовною залежністю дочки

Любовная зависимость 

Зацикленість на іншій людині, супроводжувана високою інтенсивністю і екстремальністю переживань, це ознаки любовної залежності, до якої перш за все схильні дівчата чий батько був непослідовним і некомпетентним в питаннях виховання.

Продовжити

Особливості взаємин сина та доньки підліткового віку з матір’ю та батьком

 Особливості взаємин сина та доньки підліткового віку з матір’ю та батьком

В Україні провели емпіричне онлайн-дослідження серед підлітків різної статі віком від 14 до 16 років, щодо проблеми взаємовідносин з матір’ю та батьком та їх впливу на особистість підлітка.

Продовжити

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20