Міжнародний Центр Батьківства

Вплив батька на формування самооцінки підлітка

Самооцінка підлітка

38% - становить частка виключно внеску батька у формування самооцінки підлітка, решта 62% припадають на інші фактори. Такі дані були опубліковані групою вчених Університету Мірку Буана (Джакарта, Індонезія), як результат їх дослідження проведеного за участю 149 підлітків, які проживають зі своїм батьком.

Продовжити

Відображення родинних стосунків у пареміях української мови

В українській мові

Паремії лаконічно та метафорично висловлюють знання, накопичені людством у процесі пізнання світу. Уявлення про сімейне життя у всіх його проявах, яскраво просліджується саме у пареміях.

Продовжити

Редкач: наше завдання - підняти батька на найвищий левел в очах дитини

Міжнародний центр батьківства

За останні роки роль батька у сім’ї значно змінилась. Все частіше ми чуємо про «тата в декреті», бачимо татусів із дітьми на дитячих майданчиках або з візочком у парку. Також відходить у минуле образ постійно працюючого батька, який після роботи дивиться телевізор та не завжди знає, до якого класу перейшла його дитина.

Продовжити

Марченко: «Ми вирішили, що маємо впливати на загальну культуру відповідального батьківства в країні»

Міжнародний центр батьківства

Засновник Міжнародного центру батьківства Олександр Марченко, в своєму інтерв’ю розповів про історію створення та розвиток організації, її влив на суспільство, місію та мету на найближче майбутнє. Олександр також говорив про власний внесок в діяльність центру, переживання та шлях до усвідомлення важливості своєї ролі як батька.

Продовжити

Коли батько поруч, відступає навіть хвороба

Міжнародний центр батьківства

Чергую якось в лікарні. Все так спокійно, нічого особливого. 2 година ночі, хочеться спати. І тут виклик: поступає дитина з апендицитом, потрібно оперувати. Не хотілося б, але ок, іду дивитися. В палаті стривожена мама і заплаканий наляканий хлопчик, орієнтовно першокласник. При появі нового лікаря мимоволі групується в очікуванні чергового натискання на живіт і чергових приступів болю.

Продовжити

Поп-іт як ігро-хіт

Ігри з користю для дітей

Чого вже тільки не наслухалася про цю забавку! Діти кажуть, що вона має бути, "бо ж у всіх вже є". Батьки по-різному: одні називають черговою модною дурничкою, інші - самі відбирають у дітей погратися. Вчителі, зазвичай, сердяться, коли та іграшка тріскотить не лише в часі перерв. А ще інші люди навіть часом надають поп-іту якоїсь неморальної пропаганди чи ефекту невидимого впливу на нестійку дитячу психіку...

Продовжити

Коли я почуваюся добрим батьком

Міжнародний центр батьківства

З нагоди Дня Батька, Міжнародний центр батьківства вирішив провести невелике опитування серед чоловіків, чимало з яких є не тільки татами вже досить дорослих дітей, а й дідусями для своїх онуків. Інакше кажучи, є чоловіками з багатим життєвим досвідом за плечима.

Продовжити

Добрий батько, яким він є?

Міжнародний центр батьківства

На питання — «яким є добрий батько?», одразу не так просто надати відповідь. У Міжнародному Центрі Батьківства спробували відтворити модель «Доброго батька» у декількох твердженнях, які б охоплювали основні сфери сімейного життя чоловіка та його ролі у вихованні дітей.

Продовжити

Роль тата не обмежується лише добуванням засобів для прожитку

Міжнародний центр батьківства

Хто з нас не пам’ятає картинку, на якій жінка підтримує вогонь у печері, а чоловік йде на полювання за мамонтом. У багатьох сім’ях і до сьогодні зберігається подібна тенденція. Тато багато працює, приходить додому пізно, втомлений. Він точно є, але в житті дитини його практично немає.

Продовжити

Хвороба, як спосіб, яким дитина намагається помирити сім’ю

Міжнародний центр батьківства

Для дитини, хвороба є одним із способів згуртувати і помирити всю сім'ю навколо себе. До такого висновку дійшли дослідники за результатами опитування 350 дітей у віці 10-12 років, які перебували на стаціонарному лікуванні в гастроентерологічному та ревматоїдному відділеннях однієї з вітчизняних дитячих клінічних лікарень.

Продовжити

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20