Міжнародний Центр Батьківства

Як залишитися батьком на війні?

Міжнародний центр батьківства 

Віталій Шабунін, громадський діяч відомий своєю боротьбою з корупцією, добровільно мобілізувався до лав ЗСУ на початку широкомасштабного вторгнення московських військ в Україну. Нещодавно він зізнався, що через службу в армії майже втратив зв’язок зі своїми дітьми, але декілька простих речей, які він почав практикувати, допомогли йому виправити ситуацію на краще.

Продовжити

Виклики та завдання батька

Сергій Цвєтков 

Інтерв’ю з виконавчим директором Міжнародного центру батьківства Сергієм Цвєтковим на Радіо-М. Розмову провів Ігор Середа в своїй авторській програмі “Вівторок Середи”.

Продовжити

«Тато-вікенд» в умовах воєнного часу

Міжнародний центр батьківства

Нещодавно Міжнародний центр батьківства поспілкувався з організаторами останнього «Тато-вікенду» для того, щоб дізнатися всі подробиці створення та проведення заходу в умовах війни. Також опитані були батьки, що й безпосередньо провели цей особливий вікенд, долаючи разом зі своїми дітьми підйом на карпатську вершину задля зближення одне з одним.

Продовжити

«Таткова майстерня» в умовах воєнного часу

Міжнародний центр батьківства 

«Таткова майстерня»  ̶ справжня знахідка для хлопчиків, яких виховують тільки мами». Ми поспілкувалися з хлопчиками, що відвідують гурток, їхніми мамами та волонтерами, які проводять заняття.

Продовжити

План зближення з дружиною та дітьми

Міжнародний центр батьківства 

Що можна вдіяти навіть за несприятливих умов задля відновлення або збереження близьких взаємин з тими, кого ми любимо? Як ставати або залишатись близькими з дружиною та дітьми і мати довірливі взаємини з ними? Як бути добрим батьком?

Продовжити

«Основи батьківства» в умовах воєнного часу

Курс для чоловіків

Навчальний курс «Основи батьківства» був створений нашим центром ще 20 років тому з метою допомоги чоловікам в усвідомленні власної ролі, як батька, своїх обов’язків перед сім’єю та відповідальності за побудову стосунків із дітьми.

Продовжити

Козацька педагогіка: роль батька, наставництво, освіта, традиції та віра

Козацька педагогіка 

Саме на ідеях і традиціях козацької педагогіки виховувалися українські січові стрільці, військові ОУН-УПА. І зараз Збройні Сили України продовжують героїчно відстоювати незалежність Української держави, гідність і честь волелюбного рідного народу в боротьбі з російським агресором.

Продовжити

Я не хотів це пропустити

Міжнародний центр батьківства

Майкл Макгуайр не збирався пропускати першу поїздку свого 3-річного сина на спортивну арену, і волів особисто супроводжувати його на гру чоловічої баскетбольної команди Університету Кентуккі. Він з’явився на арену, вкритий сажею, прямісінько після робочої зміни у вугільній шахті.

Продовжити

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20