Міжнародний Центр Батьківства

«Тато-вікенд» в умовах воєнного часу

Міжнародний центр батьківства

Нещодавно Міжнародний центр батьківства поспілкувався з організаторами останнього «Тато-вікенду» для того, щоб дізнатися всі подробиці створення та проведення заходу в умовах війни. Також опитані були батьки, що й безпосередньо провели цей особливий вікенд, долаючи разом зі своїми дітьми підйом на карпатську вершину задля зближення одне з одним.

Продовжити

«Таткова майстерня» в умовах воєнного часу

Міжнародний центр батьківства 

«Таткова майстерня»  ̶ справжня знахідка для хлопчиків, яких виховують тільки мами». Ми поспілкувалися з хлопчиками, що відвідують гурток, їхніми мамами та волонтерами, які проводять заняття.

Продовжити

План зближення з дружиною та дітьми

Міжнародний центр батьківства 

Що можна вдіяти навіть за несприятливих умов задля відновлення або збереження близьких взаємин з тими, кого ми любимо? Як ставати або залишатись близькими з дружиною та дітьми і мати довірливі взаємини з ними? Як бути добрим батьком?

Продовжити

«Основи батьківства» в умовах воєнного часу

Курс для чоловіків

Навчальний курс «Основи батьківства» був створений нашим центром ще 20 років тому з метою допомоги чоловікам в усвідомленні власної ролі, як батька, своїх обов’язків перед сім’єю та відповідальності за побудову стосунків із дітьми.

Продовжити

Козацька педагогіка: роль батька, наставництво, освіта, традиції та віра

Козацька педагогіка 

Саме на ідеях і традиціях козацької педагогіки виховувалися українські січові стрільці, військові ОУН-УПА. І зараз Збройні Сили України продовжують героїчно відстоювати незалежність Української держави, гідність і честь волелюбного рідного народу в боротьбі з російським агресором.

Продовжити

Я не хотів це пропустити

Міжнародний центр батьківства

Майкл Макгуайр не збирався пропускати першу поїздку свого 3-річного сина на спортивну арену, і волів особисто супроводжувати його на гру чоловічої баскетбольної команди Університету Кентуккі. Він з’явився на арену, вкритий сажею, прямісінько після робочої зміни у вугільній шахті.

Продовжити

Не став сім’ю на паузу

Як зберігтиродинні зв'язки за умов вимушеного розлучення 

“Якими не були б складними часи, які ми з вами проживаємо, хочеться поговорити про перспективи української сім’ї у післявоєнний період.” Інтерв’ю ведучого програми “Формула сім’ї” на “Радіо-М”, Олексія Травнікова з директором Міжнародного Центру Батьківства, Сергієм Цвєтковим.

Продовжити

Як говорити про секс з дітьми та підлітками

Міжнародний центр батьківства

«Пам'ятайте, відстрочка розмови про сексуальні стосунки з вашою дорослою дочкою не вбереже її від вагітності», — ця фраза письменника Григорія Остера згадується у розмові про батьків, яким здається, що якщо не порушувати теми сексу при спілкуванні з дитиною, то вона ніколи й не спливе. Але інформаційний шум навколо підлітка величезний і середній вік експозиції до порно у світі становить 13 років, а на пострадянському просторі — 9–11 років.»

Продовжити

Погляд чоловіків на підтримку участі батька у житті дитини

Міжнародний центр батьківства 

Батько відіграє унікальну та важливу роль у житті дітей. Однак сучасні підходи та практика роботи з сім'ями перешкоджають його повній участі в освіті та розвитку дітей. Коаліція батьківства округу Маклін (США), провела дослідження на рівні місцевого співтовариства, мета якого полягала в тому, щоб вивчити уявлення чоловіків-батьків про те, на підставі чого вони самі вважають себе залученими до життя дітей, і які, на їхню думку, існують перешкоди з якими їм доводиться мати справу.

Продовжити

Ми готові відповісти на Ваші питання.
Для цього зв'яжіться з нами:

+38 (044) 221-89-38
+38 (067) 233-66-20