БУБАЯК. Книжка для батька

Головний герой цієї книжки — батько. Видання покликане бути мотиваційною підзарядкою для оновлення сенсів батьківства та дороговказом на шляху, яким іде батько.

Вам запропоновано практичні поради на підставі міжнародних і вітчизняних досліджень, поєднаних із двадцятирічним досвідом роботи Міжнародного центру батьківства в Україні. По суті, ви тримаєте в руках путівник для чоловіка, який прагне бути найкращим татом для своїх дітей і шукає актуальні відповіді на одне важливе запитання: «БУти БАтьком, ЯК?».


СЕРГIЙ ЦВЄТКОВ — виконавчий директор Міжнародного центру батьківства, заснованого 2003 року ініціативноюгрупою татусів, очолюваних Олександром Марченком. Організація надихає чоловіків до активного батьківства та пропонує ресурси для набуття батьківських умінь і навичок. Із 2006 року центр активно популяризував святкування Дня батька в Україні та лобіював його занесення до календаря офіційних свят.


Придбати книжку можна на сайті видавництва «Брайт букс» тут ???? https://brightbooks.ua/bubayak-knyzhka-dlya-batka або «Книгарня Є» тут ???? https://book-ye.com.ua/catalog/pedahohika-ta-vykhovannya/bubayak-knyzhka-dlya-batka/